środa, 20 stycznia 2016

Wyprzedaż kolekcji Mayoral jesień zima

Miałam zamiar przejrzeć kilka wyprzedaży i porównać kilka towarów z wyprzedawanych obecnie kolekcji. W tym celu weszłam na stronę sklepu w któym zazwyczaj kupuję ubrania dla dzieci mayoral. Klikam pozycję w menu Wyprzedaż kolekcji jesień zima 2015 a tam co?
Kurcze, jakieś letnie ciuchy.
Na początku złość, ale potem myślę sobie co tam. Za oknem -8 stopni, to może faktycznie warto pooglądać sobie letnie ciuszki.

Co my tu mamy:

Na pierwszy rzut oka - dziwne. Może słabo widac na tym zdjęciu. Dopiero po dłuższym przyjrzeniu się widać, że to sa takie spodenki z przyszytymi cekinami. Rany, ale to niepraktyczne. Nadaje się chyba tylko na jakieś specjalne okazje. Przychodzi mi tylko do głowy dyskoteka w ośrodku wczasowym nad morzem gdzie moja córka szaleje. Do tego może się nadawać takie ubranie.

szukamy dalej:

Zostaje już przy tych krótkich spodenkach. Temat się trochę nie zgadza, ale trudno. Te spodenki, czy tez jak nazwa wskazuje bermudy, podobają mi się bardziej. Ładny kolor, uniwersalne. Oczywiście na tylko i wyłącznie na upały.

podobnie te:

chociaż przyznam, że dobór kolorów jakoś mnie nie powala. Przyglądam się jeszcze raz i wrażenie jest jeszcze gorsze. Jedyne co może uratować te spodenki, to ewentualnie czasem bywa tak, że coś słabo wygląda na zdjęciu lub na półce, a dobrze wygląda na osobie, w tym wypadku na dziecku. Tak, czy inaczej jeżeli chodzi o bermudy, to 'kratka Granatowy' jak do tej pory prezentują się najsłabiej.

dalej:

o takich to nigdy nie wiem co myśleć. Słodkie te kolorki. Ogólnie fajne wrażenie, ale własnie takei w stylu Barbie. Fakt, że dziewczynki potrafią bardzo ładnie wyglądać w takich ubrankach, ale to jest kwestia gustu.

i ostatnie:


'kratka Szkarłat' nie wiem czym się różni od 'kratki Granatowej'. Na pasku jest kokardka. Kratka innej gęstości. Z daleka prawdopodobnie nie do odróżnienia. Krytykuję dosyć niekonstruktywnie, ale nie ma co się litować, za taką cenę można się spodziewać naprawdę wyjątkowych ubrań. W tych przedstawionych powyżej najbardziej podobają mi się te z cekinami i 'kratka Błękitny'

OK, już wiem:) ale skucha, to nie są krótkie spodenki na upały tylko takie ocieplane szorty na podszewce do noszenia z rajstopami:):):)

Pozdrawiam serdecznie